Ievads specialitātē. Tikšanās ar zvaigzni

Š.g. 29.septembrī koledžā norisinājās karjeras izglītības pasākums pirmajiem kursiem “Ievads specialitātē. Tikšanās ar zvaigzni”. Studentu iecienītais pasākums jau kļuvis par koledžas tradīciju – tā ir iespēja vienuviet satikt savas nozares speciālistus un dzirdēt viņu iedvesmojošos stāstus par karjeras iespējām veselības aprūpē. Šogad viss notika, ievērojot Covid-19 profilaktiskos un drošības pasākumus.

Ar savu pieredzi dalījās medicīnas profesionāļi, praktiķi un vadošie nozares darbinieki zobārstniecībā, farmācijā, kā arī no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un slimnīcām. 

Koledžas direktore Inta Miķele, uzrunājot jaunos studentus, uzsvēra izglītības lomu katra medicīnas darbinieka profesionālajā izaugsmē, atgādinot, cik svarīgi ir nopietni pievērsties mācībām jau koledžā, lai vēlāk turpinātu savu zināšanu pilnveidi universitātē vai tālākizglītībā.

Vērtīgus novēlējumus pirmajiem kursiem sniedza Studentu padomes pārstāves, koledžas ārsta palīga specialitātes 3.kursa studentes Iveta Ivančika un Ieva Liepiņa, kuras pastāstīja, kādu ceļu gājušas, līdz izvēlējušās savu profesiju un koledžu, un nu jau ir soļa attālumā no ārsta palīga diploma saņemšanas.