Pieredzes apmaiņas brauciens uz Slovēniju Leonardo da Vinci VETPRO programmas ietvaros

 

Leonardo da Vinci VETPRO mobilitātes programmas „Zobu tehniķu izglītības programmas pasniedzēju profesionālā pilnveide” (Nr.2012-LV1-LEO03-03550) ietvaros veiksmīgi īstenots:

17.03.2013. – 23.03.2013. Rīgas 1.medicīnas koledžas zobu tehniķa specialitātes pedagoģes Santas Rabkēvičas un Nellijas Garšteines pieredzes apmaiņas brauciens uz Srednje šole za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo (Farmācijas, kosmētikas un veselības vidusskolu) Ļubļanā, Slovēnijā.

Projekta mērķis bija dot iespēju Rīgas 1.medicīnas koledžas profesionālās izglītības speciālistiem iegūt jaunas zināšanas un prasmes, lai veicinātu viņu personīgo un profesionālo prasmju attīstību, kas arī nākotnē ietekmētu Rīgas 1.medicīnas koledžas audzēkņu profesionālo pilnveidošanos.

Pieredzes apmaiņas projekts deva iespēju Rīgas 1.medicīnas koledžas profesionālās izglītības speciālistiem iepazīt atšķirīgu medicīnas izglītības iestādes sistēmu, to darba struktūru un citu profesionālo pedagogu darba pieredzi. Bija iespēja salīdzināt izglītības sistēmas, apgūt jaunas inovatīvas idejas un izglītības metodes, kuras varētu veiksmīgi izmantot Rīgas 1.medicīnas koledžas mācību procesā.