Rīgas 1. medicīnas koledžas studenti piedalās Nordea maratonā

 

Šī gada 19.maijā komanda „Rīgas 1.medicīnas koledža” pirmo reizi startēja nozīmīgā sportiskā pasākumā Nordea Rīgas maratonā, kas jau 23. reizi vienoja visus sporta fanus. Šo grandiozo pasākumu apmeklēja 22020 skrējēji no 65 valstīm.


„Rīgas 1.medicīnas koledžu” pārstāvēja 8 studentes, kuras startēja 5 km distancē. Mēs sakām milzīgu paldies visiem Rīgas 1.medicīnas koledžas komandas dalībniekiem par piedalīšanos skrējienā! Par spīti karstajiem laika apstākļiem visi komandas dalībnieki veiksmīgi noskrēja distanci, finišējot ar lieliskiem rezultātiem.


Vizuāli mūsu komanda uz visu skrējiena dalībnieku fona izcēlās ar īpaši šim pasākumam veidotiem krekliņiem ar Rīgas 1.medicīnas koledžas logotipu. Tā kā mūsu komandas dalībnieces sevi veiksmīgi pieteica šajā sportiskajā pasākumā, tagad atliek mums aktīvi turpināt tajā piedalīties.


Tāpat sakām lielu paldies visiem tiem, kas turēja īkšķus par Rīgas 1.medicīnas koledžas komandu. Un tiekamies nākamajā Nordea Rīgas maratonā kuplākā skaitā un uz vēl garākām distancēm!