Skolēnu vizīte no Bayburt School, Turcija

No 22.03.2015. līdz 04.04.2015. Rīgas 1. medicīnas koledža uzņēma Turcijas skolēnus no Bayburt School. Šo divu nedēļu laikā skolēni iepazinās ar Rīgas 1. medicīnas koledžas studiju programmām, klausījās lekcijas un piedalījās praktiskajās nodarbībās, kā arī iepazinās ar koledžas prakses bāzi - Traumatoloģijas slimnīcu, apmeklēja Medicīnas vēstures muzeju un Anatomikumu.

23.03.2015. Vizītes ietvaros  Rīgas 1. medicīnas koledžā noritēja koledžas direktores Ineses Bungas prezentācija par Rīgas 1. medicīnas koledžu, tās vēsturi un daudzveidīgajāmstudiju programmām. 

24.03.2015. Bayburt School skolēni klausījās ārsta, kotedžas lektora Ritvara Ziedoņa lekciju „Smadzeņu darbības attīstību pusaudžu vecumā”.

25.03.2015. Rīgas 1. medicīnas koledžas studiju programmas „Ārsta palīgs” studentes Diāna Vikulova un Laurencija Pastare demonstrēja praktisko nodarbību „Pirmā palīdzība dzīvībai bīstamās situācijās. Akūti stāvokļi un palīdzība to likvidācijā.” 

26.03.2015. Turcijas skolēni klausījās lekciju „Biežāk sastopamās traumas veciem cilvēkiem” , pēc kuras studiju programmas „Māsa” studentes Aija Būvmeistere un Kristīne Kreišmane demonstrēja praktisko nodarbību „Drošības pasākumi vecu cilvēku aprūpē”.

31.03.2015. Rīgas 1. medicīnas koledžas pasniedzēju vadībā viesi no Bayburt School piedalījās lekcijā par zobu profilaksi, kuru prezentēja studiju programmas „Zobārstniecības māsa” studentes A.Neimane, L.Slišāne, E.Bērziņa, I.Pērkona, S.Ošāne, E.Neibarte, K. Zegnere, H. Uzuleņa.

Vizītes ietvaros  Rīgas 1. medicīnas koledžā noritēja koledžas direktores Ineses Bungas prezentācija par Rīgas 1. medicīnas koledžu, tās vēsturi un daudzveidīgajāmstudiju programmām.