7. Starpkoledžu Boulinga turnīrs

APSVEICAM!
7. Starpkoledžu turnīrā 26.04.2016. spēcīgā konkurencē 1. vietu un galveno balvu kā turnīra visrezultatīvākā spēlētāja ieguva mūsu IC studente JEKATERINA KRJUKOVA! (attēlā otrā no labās!)

Latvijas Koledžu asociācijas rīkotajā 7. Starpkoledžu turnīrā 26.04.2016. mūsu koledžas dalībnieki nostartēja ļoti labi!
• Spēcīgā konkurencē 1. vietu un galveno balvu kā turnīra visrezultatīvākā spēlētāja 19 komandu konkurencē ieguva IC studente Jekaterina Krjukova! APSVEICAM!
• Kapteiņu sacensībās deleģējām koledžu pārstāvēt Annu Jegorovu IIZ- otrā vieta! Apsveicam!
• Labi startēja koledžas komanda kopumā (rezultātu kopsavilkumu vēl gaidām): Jekaterina Krjukova IC, Elizabete Poļaka IC, Daniels Ļebedevs IIZ, Romāns Vodčics IZ un Andrejs Buslajevs IIZ .
• Aktīvas, atraktīvas un tikpat sportiski izturīgas kā boulinga komanda bija līdzjutējas. Mūsu meitenes tika publikas un žūrijas pamanītas. Žēl, ka līdzjutēju balva bija paredzēta tikai viena un tā tika konkurentu puišiem ar varenākām balsīm.
Līdzjutēju komanda: Elza Pulkstene IIZ, Marta Žigate IIZ, Anna Jegorova IIZ, Norai Dilāne IIZ, kā arī mūsu studentu draudzenes un Jekaterinas māsa Alīna. Paldies visām!