Pieredzes apmaiņas brauciens uz Franciju ERASMUS studiju apmaiņas organizēšanas programmas ietvaros

No 27.05. – 01.06.2013. Rīgas 1. medicīnas koledžas direktora vietniece profesionālās vidējās izglītības darbā Inita Mieze un projektu daļas vadītāja Ilze Sipeniece viesojās Profesionālās Izglītības centrā Reignier pilsētā Francijā, kas nodrošina dažāda līmeņa izglītības programmas.

Galvenais vizītes mērķis bija jaunu prakšu vietu atrašana un nodrošināšana gan profesionālās izglītības, gan augstākās izglītības programmu studentiem. Vizīte tika organizēta pateicoties tam, ka 2012. oktobrī Rīgas 1. medicīnas koledžā viesojās Jeanne Antide Vocational School centra pārstāvis Didier Simonot.

Vizītes rezumējums – jāuzskata par pozitīvu, jo ir iespēja tālāk plānot studentu prakses apmaiņu, kā arī uzņemošā iestāde izteica savu piedāvājumu sūtīt nākamā gada pavasarī savus „Aprūpētāja” izglītības programmas audzēkņus uz praksi Latvijā.

Un tiek turpināta sadarbība starp abām pusēm, veicinot personāla kvalifikācijas celšanu apmainoties ar personālu starp Francijas izglītības iestādi un Rīgas 1. medicīnas koledžu.