Starptautiskā zinātniskā konference, veltīta Latvijas Universitātes Rīgas 1. medicīnas koledžas 120 gadu dzimšanas dienai

2022. gada 1. decembrī attālinātā formātā Latvijas Universitātes Rīgas 1. medicīnas koledža organizēja starptautisko zinātnisko konferenci, veltītu koledžas 120. gadadienai “Health care today and tomorrow: research aspects”. Konferencē bija pārstāvēti koledžas starptautiskie partneri, kā arī Latvijas veselības aprūpes vadītāji, partneri, koledžas studenti un mācībspēki. Pavisam konferencē piedalījās 8 valstu augstskolu, koledžu un veselības aprūpes iestāžu pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Čehijas, Slovākijas, Polijas, Gruzijas un Jordānijas.

Konferences atklāšanā koledžas direktore Inta Miķele konferences dalībniekiem novēlēja gūt jaunas idejas un radošu spēku turpmākajam pētniecības darbam. Uzrunu teica arī Latvijas Universitātes prorektors dabas, tehnoloģiju un medicīnas zinātņu jomā profesors Valdis Segliņš.

Konferences Organizācijas komiteja pateicas konferences viesiem un dalībniekiem par aktīvo interesi un iesaisti konferences darbā, kā rezultātā esam bagātinājušies ar jaunām prasmēm starptautiskajā zinātnes telpā un nostiprinājuši kontaktus ar partneriem no Eiropas valstīm, kā arī Jordānijas un Gruzijas.