Docētāju konsultāciju laiks 2020./2021.st.g.

Studenti!

Par konsultāciju laiku aicinām iepriekš vienoties ar docētāju e-pasta sarakstē.

Inta Laže

Pēc individuālas vienošanās
inta.laze@medskola.lv

Inta Miķele

Pēc individuālas vienošanās
inta.mikele@medskola.lv

Ineta Robiņa

Pēc individuālas vienošanās
ineta.robina@medskola.lv

Inese Indrāne

Pēc individuālas vienošanās
inese.indrane@medskola.lv

Maira Vīksna

Pēc individuālas vienošanās
maira.viksna@medskola.lv

Sarmīte Melberga

Pēc individuālas vienošanās
sarmite.melberga@medskola.lv

Velga Bunne

Pēc individuālas vienošanās
velga.bunne@medskola.lv

Tamāra Kļaveniece

Pēc individuālas vienošanās
tamara.klaveniece@medskola.lv

Santa Miķele

Pēc individuālas vienošanās
santa.mikele@medskola.lv

Sigita Bukolovska

Pēc individuālas vienošanās
sigita.bukolovska@medskola.lv

Ruta Kidika

Pēc individuālas vienošanās
ruta.kidika@medskola.lv

Ligita Kukule

Pēc individuālas vienošanās
ligita.kukule@medskola.lv

Lidija Losa

Pēc individuālas vienošanās
lidija.losa@medskola.lv

Daiga Bērtiņa

Pēc individuālas vienošanās
daiga.bertina@medskola.lv

Elita Apine

Pēc individuālas vienošanās
elita.apine@medskola.lv

Gaļina Lipska

Pēc individuālas vienošanās
galina.lipska@medskola.lv

Elīna Gelderiņa

Pēc individuālas vienošanās
elina.gelderina@medskola.lv

Olga Matrosova

Pēc individuālas vienošanās
olga.matrosova@medskola.lv

Jānis Šneiders-Pavlovskis

Pēc individuālas vienošanās
janis.sneiders-pavlovskis@medskola.lv

Kārlis Mačāns

Pēc individuālas vienošanās
karlis.macans@medskola.lv

Agija Pāža

Pēc individuālas vienošanās
agija.paza@medskola.lv

Anna Angena

Pēc individuālas vienošanās
anna.angena@gmail.com

Ilga Baumane

Pēc individuālas vienošanās
ilgabaumane1@gmail.com

Anastasija Belinceva

Pēc individuālas vienošanās
Anastasija.belinceva@inbox.lv

Valentīna Beļavska

Pēc individuālas vienošanās
valentina.belavska@rdn.lv

Mirdza Brazovska

Pēc individuālas vienošanās
mirdza.brazovska@inbox.lv

Jānis Bušs

Pēc individuālas vienošanās
Janis.buss.md@gmail.com

Eduards Brīvmanis

Pēc individuālas vienošanās
eduardsbrivmanis@gmail.com

Iveta Danovska

Pēc individuālas vienošanās
iveta.danovska@medskola.lv

Baiba Firkuse

Pēc individuālas vienošanās
baibaf21@inbox.lv

Laura Freiberga

Pēc individuālas vienošanās
dr.freiberga@gmail.com

Edīte Fridrihsone

Pēc individuālas vienošanās
edytef@gmail.com

Arvīds Gegerovičs

Pēc individuālas vienošanās
g.arvids@inbox.lv

Lairis Armands Graudiņš

Pēc individuālas vienošanās
lairis@inbox.lv

Māra Grieze

Pēc individuālas vienošanās
maruzhina@gmail.com

Jūlija Grigorjeva

Pēc individuālas vienošanās
julija.grigorjee@gmail.com

Linda Hauka

Pēc individuālas vienošanās
linda.hauka@rcmc.lv

Marija Holodova

Pēc individuālas vienošanās
marija.holodova@rdn.lv

Līga Kalniņa

Pēc individuālas vienošanās
lgkalnina@gmail.com

Andrejs Kanapuhins

Pēc individuālas vienošanās
andrejs.kanapuhins@gmail.com

Ināra Kantāne

Pēc individuālas vienošanās
inara@lanet.lv

Tatjana Karpovska

Pēc individuālas vienošanās
karpovska@gmail.com

Iveta Kārkliņa

Pēc individuālas vienošanās
iveta.karklina@inbox.lv

Baiba Kokneviča

Pēc individuālas vienošanās
baiba.bernate@gmail.com

Jānis Kolbergs

Pēc individuālas vienošanās
kolbergs.janis@inbox.lv

Beāte Bernedīne Konstanta

Pēc individuālas vienošanās
beata8@inbox.lv

Ivars Koškins

Pēc individuālas vienošanās
ivars.koskins@gmail.com

Ruslans Kovalenko

Pēc individuālas vienošanās
ruslans.medicine@gmail.com

Jēkabs Krastiņš

Pēc individuālas vienošanās
krajek@inbox.lv

Lovita Krūmiņa

Pēc individuālas vienošanās
lovita@inbox.lv

Anete Kurklete

Pēc individuālas vienošanās
anete.kurklete@optiline.lv

Laila Laganovska

Pēc individuālas vienošanās
Laila.laganovska@gmail.com

Ilona Lagūna

Pēc individuālas vienošanās
Ilona-korsiete@inbox.lv

Elza Lauzne

Pēc individuālas vienošanās
elzalauzne@gmail.com

Egils Lapiņš

Pēc individuālas vienošanās
egils.lapins@rdn.lv

Anda Lapiņa

Pēc individuālas vienošanās
anda.lapina@medskola.lv

Lana Lēmane

Pēc individuālas vienošanās
lanalemane@inbox.lv

Ivars Lukša

Pēc individuālas vienošanās
ivarsluksa@gmail.com

Andra Meirēna

Pēc individuālas vienošanās
leandrix@inbox.lv

Vita Monkeviča

Pēc individuālas vienošanās
v-monkevicha@yandex.ru

Svetlana Ozerska

Pēc individuālas vienošanās
svetlana.ozerska@medskola.lv

Dace Ozola

Pēc individuālas vienošanās
dace1@tvnet.lv

Jānis Osītis

Pēc individuālas vienošanās
janositis@gmail.com

Linda Ošāne

Pēc individuālas vienošanās
lindaosane@gmail.com

Ilze Ortveina

Pēc individuālas vienošanās
ilze.ortveina@tos.lv

Iveta Paņina

Pēc individuālas vienošanās
panina2@inbox.lv

Ilona Pavlova

Pēc individuālas vienošanās
ilonapavlova@inbox.lv

Inga Pavlovska

Pēc individuālas vienošanās
ingap2008@inbox.lv

Ināra Peņkova

Pēc individuālas vienošanās
penkova.inara@gmail.com

Jana Peterlevica

Pēc individuālas vienošanās
jana.peterlevica@gmail.com

Inga Priede

Pēc individuālas vienošanās
priede.inga@inbox.lv

Indra Reliņa Zagorska

Pēc individuālas vienošanās
ketlinna@inbox.lv

Marija Roddate

Pēc individuālas vienošanās
m.roddate@gmail.com

Rita Romanovska

Pēc individuālas vienošanās
ritaromanovska@inbox.lv

Inese Siksna

Pēc individuālas vienošanās
inese.siksna@ldusa.lv

Inese Sniedze

Pēc individuālas vienošanās
inese.sniedze@inbox.lv

Ruta Skoraja

Pēc individuālas vienošanās
ruta_s@inbox.lv

Iveta Smilga

Pēc individuālas vienošanās
ivetaenke@inbox.lv

Inga Smirnova

Pēc individuālas vienošanās
inga2001@inbox.lv

Agnese Stūrmane

Pēc individuālas vienošanās
agnesest@gmail.com

Tālis Talents

Pēc individuālas vienošanās
talis.talents@gmail.com

Aija Tipāne

Pēc individuālas vienošanās
aija.tipane@inbox.lv

Larisa Tomkoviča

Pēc individuālas vienošanās
222larisa@inbox.lv

Aleksandrs Vasiļonoks

Pēc individuālas vienošanās
skav@inbox.lv

Ilze Veismane

Pēc individuālas vienošanās
vecmateilze@gmail.com

Kristīne Vidiņa

Pēc individuālas vienošanās
vidina.kristina@gmail.com

Nora Vidnere

Pēc individuālas vienošanās
nora.vidnere@gmail.com

Alise Vigule

Pēc individuālas vienošanās
alisevigule@inbox.lv

Ieva Zahare

Pēc individuālas vienošanās
ieva.zahare@medskola.lv

Aiga Zariņa

Pēc individuālas vienošanās
agzarina@inbox.lv

Ritvars Ziedonis

Pēc individuālas vienošanās
doc.18@inbox.lv

Antra Ziemele

Pēc individuālas vienošanās
anziem@inbox.lv