01.06.2026.
Sveicam studentes no Olomoucas Palackas universitātes Čehijā (Palacký University in Olomouc) ar veiksmīgi aizvadīto Erasmus+ praksi LU Rīgas 1. medicīnas koledžā.
Prakses laikā ārvalstu studentes padziļināja savas profesionālās zināšanas un pilnveidoja praktiskās iemaņas vecmātes profesijā. Esam gandarīti par veiksmīgo starptautisko sadarbību, kas sniedz iespēju topošajiem speciālistiem gūt jaunu pieredzi.
Vēlam Čehijas studentēm veiksmi turpmākajās studijās!