Iegūsti ambulatorā dienesta ārsta palīga specialitāti LU R1MK

LU R1MK aicina pieteikties mācībām profesionālās pilnveides izglītības programmā Ambulatorā dienesta ārsta palīga darbība. Piesakies mācībām ŠEIT!

Medicīnas un veselības aprūpes joma piedāvā visplašākās izaugsmes iespējas. Viena no šīm iespējām ir īstenojama LU R1MK, apgūstot prestižo un atbildīgo ambulatorā dienesta ārsta palīga specialitāti, pēc kuras ir pieprasījums visā Latvijā.

Ambulatorā dienesta ārsta palīgs ir augsti kvalificēta ārstniecības persona, kura pēc profesionālās vidējās vai pirmā līmeņa profesionālās augstākās ārsta palīga izglītības iegūšanas ir ieguvusi ambulatorā dienesta ārsta palīga kvalifikāciju. Ambulatorā dienesta ārsta palīgs var strādāt ģimenes ārstu praksēs, poliklīnikās, veselības centros, slimnīcu ambulatorajās daļās un uzņemšanas nodaļās. Ārsta palīgs ir tiesīgs patstāvīgi veikt pacienta izmeklēšanu un noteikt diagnozi, kā arī nozīmēt atbilstošu ārstēšanu un patstāvīgi izrakstīt zāles (atbilstoši LR normatīvajiem aktiem).

IZVĒLIES PANĀKUMUS UN STUDĒ LU R1MK! PIESAKIES MĀCĪBĀM LĪDZ Š.G. 6.AUGUSTAM! MĀCĪBAS IESPĒJAMS APVIENOT AR DARBU.

Mācību ilgums - 9 mēneši. Mācības norisināsies vienu dienu nedēļā (tiešsaistē un klātienē Tomsona ielā 37, Rīgā).

Nepieciešama iepriekšējā izglītība: Ārstniecības persona ar profesionālo vidējo vai pirmā līmeņa augstāko ārsta palīga izglītību.

Iegūstamā kvalifikācija: Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību “Ambulatorā dienesta ārsta palīga darbība”.

Papildus informācija: Ārstniecības un farmācijas katedras vadītāja p.i. Inese Indrāne, kontakttālrunis: 29466504, e-pasts: inese.indrane@medskola.lv

Studijas ir par maksu saskaņā ar apstiprināto Cenrādi.

Iespēja sertificēties Ambulatorā dienesta ārsta palīga specialitātē saskaņā ar Ministra kabineta 2012.gada 18.februāra noteikumiem Nr.943.